/* Google Analytics */ /* Skrypt który zapobiega wyświetlaniu podobnych filmów na Youtube*/

Od niedawna, co roku 28 października, w dniu w którym przypadałyby urodziny Jigoro Kano – twórcy judo, obchodzony jest Światowy Dzień Judo. Głównym tematem tegorocznego święta jest ODWAGA. Dzisiaj codziennie ponad 28 milionów osób ćwiczy judo na całym świecie. Światowa Federacja Judo ma 196 federacji członkowskich i 5 związków kontynentalnych.

A my Polacy w którym miejscu jesteśmy ?

Dlatego proponuję pewną zabawę, ponieważ w tym roku ten dzień wypada w sobotę, a rozumiem, że w natłoku różnych zajęć ciężko może być zebrać trenujących w sobotę, to  może uczcimy urodziny Jigoro Kano i Światowy Dzień Judo już w piątek.

Proponuję, aby wszystkie przeprowadzone tego dnia treningi (piątek 27 października) zarejestrować, wpisać do przygotowanego przeze mnie formularza liczbę ćwiczących tak abyśmy wiedzieli ilu z nas w  tym dniu ćwiczyło JUDO.
Zróbcie zdjęcie na koniec treningu opublikujcie w mediach społecznościowych oznaczając je tagiem WorldJudoDay2017PL a my na stronach JUDOINFO i JUDO4KIDS postaramy się dalej udostępniać.

W sobotę w dniu urodzin Jigoro Kano i w dniu Światowego Dnia Judo podam ilu JUDOKÓW – uczciło ten szczególny dzień na macie w naszym kraju. Pokażmy ilu uprawia judo i jak dobrze się bawi. Przyłączcie się do zabawy.

Zadbajmy sami o promocję naszego judo.

Ze strony http://www.worldjudoday.com/ można pobrać plakat oraz dyplomy, które można wydrukować i wręczyć dzieciom uczestniczącym w akcji.

Formularz zapisowy: FORMULARZ