/* Google Analytics */ /* Skrypt który zapobiega wyświetlaniu podobnych filmów na Youtube*/

Aktualna sytuacja jest dla wszystkich niezwykle trudna, a najgorsze jest to, że nikt z nas nie wie jak długo to jeszcze potrwa i na co musimy się szykować. Nie możemy się jednak poddawać i zmarnować tego czasu. Razem będzie nam zdecydowanie łatwiej przetrwać i dlatego mamy dla Państwa kolejną propozycję.

Mamy nadzieję, że do godziny 14:00 dzieci uporają się już z materiałem szkolnym, który został im zadany, a rodzice z pracą. Jeśli jednak nawet się tak nie stanie to takie spotkania on-line będą świetnym przerywnikiem i relaksem.
Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania on-line z wybitnymi sportowcami, naszymi olimpijczykami, medalistami MŚ i ME w cyklu „Spotkaj swojego idola”. Opowiedzą oni o sobie, swojej przygodzie ze sportem, jak radzę sobie z problemami i jak się motywują oraz odpowiedzą na Państwa pytania.
Obecnie jesteśmy na etapie ustalania szczegółów i rozmawiamy nie tylko z naszymi rodakami.

Spotkania ze sportowcami będziemy starali się przeplatać różnymi ciekawymi wykładami na temat naszego zdrowia i ogólnie zagadnieniami związanymi ze sportem zarówno amatorskim jak i zawodowym. Jesteśmy również otwarci na państwa potrzeby i propozycje.

Ponieważ okres mamy bardzo szczególny, może się okazać, że z przyczyn od nas niezależnych część zaplanowanego harmonogramu może ulec zmianie, ale jak najszybciej będziemy o tym fakcie państwa informować na stronie:

Do zobaczenia w necie